Reply to this topicNew Topic
Aero2 - Zasięg w małych miejscowościach., Internet w PC za pośrednictwem Smartfona
zorg(on)
post 05-06-2013 19:29:40Zgłoś naruszenie
Post #1

Pocz?tkuj?cy
**

Grupa: U?ytkownicy
Użytkownik nr: 13 492
Numer GG 

Ponad 2 mies. temu wyslałem do BOK-u "Aero2" e-m@il-a z zapytaniem (Oczywiście nie uzyskałem odpowiedzi),
czy w Brusach ktoś już korzysta z net-u, gdyż nie jestem pewien, w jakim stopniu mogę sugierować się mapą.
Jak na złość zasięg przedstawiony na mapie omija ulicę, na której mieszkam.

1. Czy ktoś korzysta z usług "Aero2" poza teoretycznym zasięgiem?
2. Podobno każda osoba posiadaająca dowód osobisty może zamówić kartę sim, a jak w przypadku kilku osob zamieszkałych pod jednym adresem?
3. Planuje zakup "Pseudo-PL" smartfona, który ma posłużyć także jako modem podłaczony do kompa.
Moje wymagania:
- Ekran od 4,0" (im większy tym lepszy)
- nagrywanie min. w HD z 30 kl/s
- 500-700 zeta ?
- funkcja kamerki do videoeozmów/internetowej (niekoniecznie)
- funkcja ładowania baterii przez USB
4. W recenzji KŚ opisano tylko Imperiusa MT-7005 jak i Pentagrama Ego/Monster, jakieś uwagi?
3. Wasze propozycje smartfonów obsługujące Aero2 na pasnie 900MHz?

THX za odpowiedź

--------------------
Autorska muzyka elektroniczna i pozostałe projekty venom-mystique
Zachęcam do obejrzenia filmu dokumentalnego z 2005r. i przeanalizowania swoich czynów... Ziemianie [Earthlings]
** NOTEBOOK ** HP Pavilion dv7-6b40ew
** PC ** MOBO: Asus P5QL-E, CPU: Core2Quad Q8200, RAM: DDR2 A-Data Vitesta 2x2GB 1066Mhz, HDD: Samsung F1 640GB, DVD: Pioneer DVR-216, GPU: Asus Radeon HD4830 575/2000Mhz, COOLING: Accelero L2 Plus K.MUZ: Audiotrak Prodigy 7.1 Hifi, PSU: Tacens Radix II 520W Smart 14dB, CASE: CM Dominator 690, LCD: Samsung SM T220, GŁOŚ: Media-Tech Zambra 5.1ST, SŁUCH: Tracer CD-811, PRINT: Epson SC680, SCAN: Mustek 1200UB+[size="2"][/size]
Go to the top of the page
PM
Email Poster  
+Quote Post

Reply to this topicNew Topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Skin designed by IPB Forum Skins