5 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicNew Topic
Spis sklepów komputerowych, polecane sklepy w całej Polsce
Kamill
post 09-10-2006 14:59:57Zgłoś naruszenie
Post #1

podwójne el

Grupa: SFPG
Użytkownik nr: 290

[center]Spis polecanych i sprawdzonych osobiście sklepów w Polsce

(kolejność alfabetyczna)[/center]
[center]- - -[/center]

BIAŁYSTOK
  • HiTech
    "W większości przypadków najtańsze ceny w mieście, spory wybór, można negocjować ceny."
BYTOM
  • MEGACOMP
    "Bardzo szybkie sprowadzenie części ~20h, średnie ceny, sympatyczna obsługa, niezorientowanych robią w balona."
CHEŁM (Lubelskie)
  • Dobrex
    "Fachowa obsługa po wielu kursach, dobre ceny, serwis nienaganny w razie awarii właściciel robi co w mocy żeby producent uznał gware. da się targować, sprowadza produkty i nie nakłada dużej marży..."
CZELADŹ (Śląskie)
  • LANDCOM
    "Miła obsługa, ceny w normie, towar do odbioru jeśli zamówimy rano jeszcze w ten sam dzień, jeśli później to na następny."
CZĘSTOCHOWA
  • X-Kom
    "Najwiekszy sklep w czestochowie, mila obsluga, niskie ceny (w przypadku wyzszej mozna sie dogadac i sprzedawaja taniej)."
GLIWICE
  • ProfComputer
    "Ludzie znają się na rzeczy i można negocjować upusty."
  • Fenix
    "Jeden z najstarszych sklepów komputerowych w Gliwicach z ustalona renomą."
  • ProLine
    "Tego sklepu chyba nie trzeba przedstawiać. Wsio jest OK dopóki coś się nie zepsuje..."
KALISZKATOWICE
  • PROLINE
    "Bardzo tanio."
  • Devcom
    "Drożej ale bardzo miła obsługa :biggrin:"
KĘTRZYN
  • BAJT KOMPUTER
    "Ten kto jest z Kętrzyna to pewnie zna sklep na mazurskiej BAJT KOMPUTER. Ulica i numer:. Mazurska 5. Kętrzyn. 11-400. Dobry sklep tam kupywałem kompa."
KŁODZKOKRAKÓW
  • APOLLO
  • BitComputer
    "Niskie ceny, kupowałem już tam dużo razy. Polecam."
    "Również się pod tym podpisuje, sklep sprawdzony, miła obsługa i przystępne ceny. Jest to chyba najlepszy sklep komputerowy w Krakowie."
  • KDO - Komputery Dla Oszczędnych
    "Sklep jest tańszy niż allegro! Fachowa obsługa, bogady asortyment. Jednyny minus jest taki, że nie mają magazynu w Krakowie, wszystkie zamówienia realizowane są następnego dnia (do odbioru w Krakowie). Ale jeśli nie dadzą rady dowieść sprzetu - dzwonią."
  • Komputronik
    "Częste promocje, duży asortyment, miła i szybka obsługa."
LUBIN
  • PROLINE
  • GÓRSKI
    "Ten może nie ma zbyt wielu produktów, ale obsługa bardzo fajna, polecam tym co mają blisko :biggrin:"
LUBLIN
  • Vico
    "Duży wybór towaru, porządna i miła obsługa. W sumie jest to jeden z większych sklepów w Lublinie. Serwis szybko załatwia problemy, sprawdzone dwukrotnie. Posiadają też wysyłkowy sklep internetowy."
  • REKOM
    "Plusem są dość niskie ceny, obsługa jest fachowa i szybko zapewni nam pomoc. Również posiadają sklep internetowy, chociaż wybór jest ciut mniejszy niż u konkurencji."
  • Komputronik
    "Sklep jest mały, ale na szczęście nie ma tłumów, bo obsługa działa szybko i sprawnie. Towar, jeśli jest na stanie, dostarczany jest zwykle na drugi dzień po zamówieniu. Minusem są ceny, ale za solidność warto dopłacić."
ŁÓDŹ
  • INFOGLOB
    "Polecam sieć sklepów INFOGLOB. Nie tylko w Łodzi. Zakupy robiłem tam niejednokrotnie i zawsze byłem zadowolony. Kiedyś jak kupowałem zasilacz, to nie byłem do niego przekonany, więc miły pan napisał mi na rachunku, że w ciągu 7 dni mogę zwrócić. Niestety nie sprawdziłem czy zwrot byłby pomyślny, bo polecił mi dobry sprzęt."
  • Lucky-Star
    "Dość drogo, ale niema problemów z gwarancjami."
  • Ol-Mar
    "Robię tam zakupy od lat i nie przejechałem się nigdy,ceny raczej normalne,a obsługa sympatyczna."
NOWY SĄCZ
  • Modes
    "Szybko łatwo i przyjemnie :) (pod warunkiem że nie ma ruchu, sklep bardzo oblegany w godzinach po południowych)"
  • Włodipol
    "Miła obsługa, fachowe porady. Ceny zróżnicowane."
OLSZTYN
  • SL Computer
    "Bardzo tani i dobry sklep. Ogromny asortyment, dobra obsługa i serwis [choć do niego mam małe zastrzeżenia]."
OSTRÓDA
  • NEO Komputer
    "Ja polecam sklep NEO Komputer na ul. Grunwaldzkiej!"
POZNAŃ PRZEMYŚL (podkarpackie)
  • Apollo
    "SUper sklep, mozna sie targowac :P hehe super obsluga!!! To moj ulubiony sklep :] i teraz wszystko w nim kupuje :)"
SIERAKOWICE (Pomorskie)
  • MIR
    "Sklep z miłą i dobrą obsługą, sprowadza dość szybko części, ceny nawet OK."
SZCZECIN
  • ERKOM
    "Naprawdę rewelacyjny sklep i serwis dla mieszkańców Szczecina. Samo pomieszczenie, gdzie znajduje się sklep jest niewielkie i na półkach również praktycznie nic nie ma ale ich siła tkwi w zamawianiu sprzętu. Znajdą w hurtowniach wszystko co nas interesuje i sprowadzą za korzystną cenę. Zawsze można się targować. Serwis i sklep to nie tylko komputery stacjonarne ale również laptopy. Do tego bardzo miła obsługa. Miejsce sprawdzone, zaglądam do nich już od 4 lat."
TARNOBRZEG
  • ViaCom
    "Mały sklepik, ceny bardzo przystępne, fachowa obsługa, czas realizacji zamówienia zależy od wybranych części, ale do góra 3 dni. Ogólnie rzecz biorąc najlepszy sklep w moim mieście."
    "Serwis znajduje sie za sklepem, nie trzeba stać w kolejkach :)
    Serwis jest dość profesjonalnie zorganizowany, pracuje tam kilka osób, jest osobne stanowisko do przyjmowania sprzętu, przy tym stanowisku można podłączyć komputer, uruchomić i wytłumaczyć/pokazać osobie przyjmującej sprzęt na czym polega problem. Wszystkie osoby tam pracujące są uprzejme i profesjonalnie podchodzą do klienta.
    Jeżeli ktoś miałby jakiś problem sprzętowy, bądź programowy z czystym sumieniem mogę ten serwis i sklep polecić(często mają ceny niższe niż na allegro, a przy większych zakupach, można sie spodziewać sporych upustów)."
TARNÓW
  • Bino
    "Sprawna obsługa,szybka realizacja, możliwa negocjacja ceny, sprzedaż ratalna, duży wybór sprzętu, sprawny serwis i na miejscu, niskie ceny. Dwa komputery kupione i wszystko jest OK."
TOMASZÓW MAZ.
  • Kombo
    "Miła obsługa, jeden z lepszych w okolicy, nie ma problemów z gwarancjami, ceny nie są rewelacyjne, ale czasami zdaży im się załatwic coś w ciekawej cenie. NIe sugerujcie się stroną, rzeczywiście :crazy: ją trochę zaniedbali."
TRÓJMIASTO
  • ALT Computer
    "Dość drogo, ale miła obsługa i fachowy serwis."
  • Axel Computer
    "Naprawde sympatyczna obsługa, nigdy nie miałem problemów a rzekłbym ze nawet przeciwnie. xP"
  • esc.pl
    "Dobra obsługa, szybkie wysyłki oraz jest tani."
  • GRAL
    "Niskie ceny, fachowa obsluga, blyskawiczne zamowienia brakujących towarów, szybki servis [dla mnie i tak za wolny ;)] -mniej fachowy aczkolwiek oki"
  • NET-S
    "Chyba najniższe ceny w Gdyni, dość miła obsługa i duży wybór."
  • Speedline
    "Sklep z hiper tanimi laptopami i palmtopami. Mały wybór. Niepełna oferta internetowa."
WARSZAWA
  • Enook.pl
    "sklep internetowy, ale mozliwy jest odbiór osobosty, niskie ceny jak na warszawę, no i elastyczność jeśli chodzi o godziny odbioru :> (lokalizacja - Bemowo), zamówienia realizowane tego samegolub następnego dnia."
  • KOMSAD
    "Takoż sklep zwykły i internetowy, Dosyć tani, zlokalizowany na Saskiej Kępie (okolice ul. Zwycięzców), zamówienia realizowane tego samegolub następnego dnia."
  • cooling.pl
    "Sklep z szerokim wyborem różnego rodzaju sprzętu do chłodzenia i moddingu, oraz akcesoriów wszelakich (w tym obudowy)."
  • esc.pl
    "Przesyłke z kilkoma częściami (z czego 2 nie było na stanie w dniu zakupu) przesłali mi w 4 dni."
  • Proline
    "Ok ale koleżanka 2 tygodnie czekała zanim jej przysłali kompa."
  • sklep.komputerowy.pl
    "Nie wiedzieć czemu nie oferują osbioru osbistego, co w/g mnie wyklucza zakupy w tym sklepie, bo różnicę w cenie produktu muszę dopłacić do kosztów wysyłki - chociaż w momencie zamawiania całego zestawu może się to opłacić z tym, że czas realizacji zamówienia to max. 7 dni roboczych + czas wysyłki - ale nie jest najgorzej, z reguły towar jest gotowy następnego dnia."
  • Komputronik
    "Bardzo dobry sklep z fachową obsługą. W Warszawie mam cztery Komputroniki z czego jeden blisko miejsca zamieszkania. :biggrin:
    Sprzęt zawsze odbieram osobiście. Odpada też problem z wymianą gwarancyjną. Przynajmniej nie muszę wysyłać sprzętu niewiadomo gdzie i modlić się, żeby uznali reklamację, tylko idę do sklepu, oddaję i czekam na telefon do odbioru."
    "Mam mieszane opinie co do komputronika bo mimo że firma solidna to ceny i dostępność produktów TRAGICZNA."
  • Lorien
    "Niektóre rzeczy są dosłownie najtaniej i sprzęt praktycznie zawsze jest na miejscu."
WROCŁAW
  • APOLLO
  • Komputronik
    "Miła obsługa, kupiłem uszkodzony zasilacz, nie było problemu z wymiana na inny model"
  • Lorien
    "Dość wysokie ceny, dobra i rzeczowa obsługa, mały sklep"
  • Olimp
    "Mają dobre połączenie z dystrybutorem, zamówiłem u nich ram, a oni ściągnęli od niego ram w ciągu jednego dnia, wcześniej dzwoniłem do komputronika i tam mi powiedzieli że mam czekać 5-6 dni roboczych, zanim dystrybutor przyśle im paczkę. Ceny chyba mają średnie."
  • PROLINE
  • SIRIUS
    "Monitor zamówiłem w poniedziałek, w środę dzwonili że jest już do odebrania, dzisiaj (piątek) go odebrałem. Sklep jest niby przy samej ulicy ale ciężko na niego trafić. Trafić trudno bo na budynku w którym się mieści nie ma żadnego szyldu, dopiero w środku budynku jest stojak z logiem sklepu. W sumie sklepu szukałem dobre 40min, próbowałem się do nich dodzwonić aby szybciej odnaleźć sklep, ale nie odbierali. Ogólnie sklep jest ok, ceny średnie. Tylko mają u mnie dużego minusa za trudność w odnalezieniu sklepu."
WRZEŚNIA
  • PP Computers
    "Ceny najtańsze w mieście, duży wybór, obsługa miła. Polecam. Sklep nie podsiada strony internetowej."
  • K Komputer
    "Nawet radze nie wchodzić... Kilka razy byłem w tym komputerowym... I niestety był tam kupowany mój komputer... Bardzo mały wybór, wciskają albo jakiś shit, albo to co mają w magazynie... :/ Kiedyś byłem na zapleczu to... Kompów pełno i wszedzie tyłek z naklejką feel... Omijać szerokim łukiem radzę, bo obsługa ma totalną nieczaje. Ceny takie same jak w Komputroniku."
  • Komputronik
    "Obsługa w miarę miłą, ale na sprzęcie się nie zna... Również polecają Feele... :/ Ceny jak to komputronik. Wysokie."
[center]- - -[/center]

[center]Chcesz dodać sprawdzony sklep? Napisz posta w poniższym temacie!
Mile widziane opinie o sklepach.

Schemat dodawania nowego sklepu[/center]
CODE
[size=7][b]MIASTO[/b][/size][list]
[*][url=http://bezpośredni_adres_sklepu][u]nazwa sklepu[/u][/url]
"Komentarz"
[/list]
Go to the top of the page
PM

+Quote Post
Google Bot
post 09-10-2006 14:59:57Zgłoś naruszenie
Post #

Google Ads

Quote Post
mefiak
post 09-10-2006 15:11:56Zgłoś naruszenie
Post #2

Postojebca

Użytkownik nr: 3 310
Numer GG 

No to ja dodam

WARSZAWA
  • Enook.pl <- sklep internetowy, ale mozliwy jest odbiór osobosty, niskie ceny jak na warszawę, no i elastyczność jeśli chodzi o godziny odbioru :> (lokalizacja - Bemowo), zamówienia realizowane tego samegolub następnego dnia.
  • KOMSAD <- takoż sklep zwykły i internetowy, Dosyć tani, zlokalizowany na Saskiej Kępie (okolice ul. Zwycięzców), zamówienia realizowane tego samegolub następnego dnia.
  • cooling.pl - sklep z szerokim wyborem różnego rodzaju sprzętu do chłodzenia i moddingu, oraz akcesoriów wszelakich (w tym obudowy)
  • W Warszawie ma też siedzibę sklep.komputerowy.pl aczkolwiek nie wiedzieć czemu nie oferują osbioru osbistego, co w/g mnie wyklucza zakupy w tym sklepie, bo różnicę w cenie produktu muszę dopłacić do kosztów wysyłki - chociaż w momencie zamawiania całego zestawu może się to opłacić z tym, że czas realizacji zamówienia to max. 7 dni roboczych + czas wysyłki - ale nie jest najgorzej, z reguły towar jest gotowy następnego dnia.

--------------------
[center]Asus P5Q | E5200 | 2x2 OCZ REAPER | Palit HD 4850 | Samsung T200
Samsung F1 640GB | Maxtor DM10 250GB | Samsung SH-S203N
Topower SilentEZ 500W | Antec Gamer Three Hundred
[/center]
PM
Email Poster  
+Quote Post
Peke
post 09-10-2006 16:11:37Zgłoś naruszenie
Post #3

Spammer

Grupa: Przyjaciele forum
Użytkownik nr: 1 283

co do wypowiedzi kamilla... w rekomie jest bardzo dobra obsluga i ceny sa nizsze troche od innych sklepow...w vico natomiast na Maja to juz taki maly markecik sie robi...ci klienci to juz tasmowo sa zalatwiani...raz na moich oczach facet kupil sobie kilka plytek i chcieli od niego 600zl...okazalo sie ze poprzedni klient to zamowil a oni chceli mu policzyc jeszcze raz...i po tym widac ze teraz tam za szybko jest i nie maja czasu dla klienta...przyszla raz jakas kobieta i chciala kupic kompa a ten raz dwa wybelkotal cos i pozniej drugi zestaw i wez badz modry...troche przesada to jest

--------------------
Procesor : CORE 2 QUAD Q8200 2.33GHz
Płyta główna : GIGABYTE GA-EP43-DS3L
Grafika : GAINWARD ATI Radeon HD4850 512MB DDR3/256bit
Pamięć Ram : Kingston HyperX DDR 2x2GB Cl4
Dysk twardy : SEAGATE 320GB + WD Caviar 250GB
Zasilacz : CHIEFTEC CFT-600-14CS 600W
Obudowa : I-BOX LYNX 2683D LCD
Wspomagacze: Logitech mx-518,MS DigitalMediaProKeyboard, Steelpad QcK, Sennheiser hd202/AKG K-66,
PM

+Quote Post
KRIS04
post 09-10-2006 17:16:44Zgłoś naruszenie
Post #4

Akwizytor

Grupa: U?ytkownicy
Użytkownik nr: 2 695

hehe tak już jest i nic nie poradzimy (co najwyżej sami sobie doradzimy)
rok temu jak odbierałem ze znajomym jego kompa to przez jakieś pół godziny czekalismy na wypisanie niezbędnych kwitków, a obsługa w między czasie sprzedawała płytki po złotówce !!
no śmiechu warte żeby ludzie kupujący sprzet za kilka tysiecy złotych czekali aż sie innym sprzeda śmieszne płytki za grosze !!!!!!!!!
porażka dla mnie, na szczęscie niektóre firmy nie schodzą na psy i dbają o klienta w miare swych możliwości !!!!!!!!!!! (komputronik)
teraz trzeba być mądrym i pierw wchodzić na takie fora jak te, uzupełniać wiedze, dopytać sie jak co, i dopiero potem brać sie za kupno !!!!!!!!!!!! taka prawda, szkoda ze rok temu nie byłem tego świadom !!!!!

--------------------
GPU: Gigabyte 6600GT 128Mb/128bit 500/1000 + silencer nv.6 + Pentagram Freezone VGA Heatsink czarny
DYSK: Samsung 160GB SATA 8MB cache + Samsung 80GB ATA 2MB cache
RAM: Kingston 2 x 512MB 400MHz cl 2,5-4-4-9
MOBO: ASUS k8n4 e-deluxe socket 754
BUDA: logic B6 + FEEL III PFC 350W
CPU:AMDAthlon 64 2800+1,8GHz
DVD-RW: Lite-On SHM 165P6S
CRT:Samsung 793DF srebrny
PM

+Quote Post
Kamill
post 05-05-2007 14:43:09Zgłoś naruszenie
Post #5

podwójne el

Użytkownik nr: 290

Może warto by reaktywować ten temat? IMHO niektórym może okazać się przydatny.
PM

+Quote Post
Mirek
post 05-05-2007 14:47:57Zgłoś naruszenie
Post #6

Obserwator

Grupa: Zbanowani
Użytkownik nr: 8 652

GDAŃSK
esc.pl - dobra obsługa, szybkie wysyłki oraz jest tani
PM

+Quote Post
KeNNy
post 05-05-2007 18:20:38Zgłoś naruszenie
Post #7

Pocz?tkuj?cy
**

Użytkownik nr: 8 616

Zna ktoś jakiś dobry i tani sklep w Białymstoku??
Lepiej mieć zawsze serwis blisko.
Bo jak wezme w esc lub proline to bym musiał wysyłac w razie czego sprzęt, a to jest troche kłopotliwe.
PM

+Quote Post
Labik
post 05-05-2007 19:48:09Zgłoś naruszenie
Post #8

Sta?y Bywalec

Użytkownik nr: 7 515
Numer GG 

www.skleppc.pl

--------------------
CPU: Intel Core 2 Duo E6420 2.13Ghz @ 3.2Ghz 1.45V Freezone HP-120
MoBo: Asus P5B Deluxe i956
RAM: DDR2 Patriot 2x2048 1000Mhz CL5 2.1V
GPU: EVGA GeForce 8800 GTS 512 650/1950 @ 756/2025
HDD: Samsung HD321KJ
PWR: BeQuiet StraightPower 450W
PM
Email Poster  
+Quote Post
Prezess
post 05-05-2007 20:49:53Zgłoś naruszenie
Post #9

Bywalec

Użytkownik nr: 6 245

Kłodzko
NEO
neo.iq.pl

--------------------
Asus P5Q SE
PDC E5200 @ 3,2 Ghz
Geil Black Dragon Cl5 4GB
HDD Segate 500GB
Palit GTX 260 216sp 896MB 448bit
Chiftec 450W GPS
LG DVD-RW
PM
Email Poster  
+Quote Post
castro
post 05-05-2007 21:28:00Zgłoś naruszenie
Post #10

Akwizytor

Użytkownik nr: 4 689
Numer GG 

Kalisz

PROLINE

www.proline.pl

VOBIS

www.vobis.pl

KOMPUTRONIK

www.komputronik.pl

ENTER
(z niego mój sprzęcik happy.gif )
e-enter.pl witryna ostatnio w modernizacji - nieczynna

--------------------
Płyta Główna: MSI K9N ULTRA
Procesor: Athlon 64 X2 4200+
Pamięć RAM: PQI Turbo 1024 MB DDR2 677 mhz
Karta graf: Gainward GeForce 7600 GT 256 MB DDR3 560 / 1440 @ 630 / 1600
PM
Email Poster  
+Quote Post
b4rtez
post 05-05-2007 23:42:39Zgłoś naruszenie
Post #11

Pocz?tkuj?cy
**

Użytkownik nr: 8 667

Ja polecam Sirius.pl
Tanio, można negocjowac ceny, duży wybór towaru
PM

+Quote Post
Sensej
post 05-05-2007 23:51:59Zgłoś naruszenie
Post #12

OC Master

Użytkownik nr: 7

QUOTE(b4rtez @ 06-05-2007 0:42:39)
Ja polecam Sirius.pl
Tanio, można negocjowac ceny, duży wybór towaru
[right][snapback]1057366426[/snapback][/right]

A ja nie polecam. Kiedyś jak testowaliśmy sprzęt to często dochodziło zupełnie nie to co trzeba, problemy z terminami itd. Może coś się u nich zmieniło w ostatnim czasie...

--------------------
Kreatywny Świat - CreativeWorld.blox.pl
PM

+Quote Post
crimer
post 06-05-2007 0:00:13Zgłoś naruszenie
Post #13

Bywalec

Użytkownik nr: 6 821
Numer GG 

KATOWICE

Proline - bardzo tanio

Devcom - drożej ale bardzo miła obsługa biggrin.gif

--------------------
Płyta: Asus P5B
Proc: C2D E4300 1800 MHz @ 3400 MHz - Pentagram HP-100 AlCu Lite
Pamięć: Patriot LLK 2 GB CL4 800 MHz Dual Channel @ 950 MHz
Grafa: Gigabyte 8800 GTS 512 MB 650/1940 @ 780/2300
Dyski: 820 GB (Segate 160 + 500, WD 160)
Zasilacz: Chieftec 450 W
Windows: 7
>>BUDA<<
PM

+Quote Post
BlackRaider
post 06-05-2007 8:02:22Zgłoś naruszenie
Post #14

Akwizytor

Użytkownik nr: 7 597
Numer GG 

Częstochowa

x-kom-najwiekszy sklep w czestochowie, mila obsluga, niskie ceny (w przypadku wyzszej mozna sie dogadac i sprzedawaja taniej)

inne popularne sklepy mi osobiscie nie znane

Pat-rox

Bino

Komputronik
PM

+Quote Post
yezykk
post 06-05-2007 9:51:33Zgłoś naruszenie
Post #15

Akwizytor

Użytkownik nr: 6 813
Numer GG 

Kraków

APOLLO

--------------------
| Athlon64 3000+ (Venice DH-E3 1,40V)@ 2430 Scythe Ninja Plus Rev B|
| Asus A8N-SLI Deluxe |
| 2x512MB DDR 400@442 Geil Dual Channel |
| Galaxy GF 7600GS 256MB 128bit 1.2 Zalman 500/700@596/872 |
| Seagate 250GB ATA + Seagate 250GB SATAII + Seagate 320GB SATAII|
| Chieftec BX-03B-B-B | Chieftec GPS-450AA-101A | Iiyama ProLite h481s-b 19"|
3dMark03 - 14096 pkt / 3dMark05 - 6627 pkt / 3dMark06 - 3281 pkt
PM

+Quote Post
Mirek
post 06-05-2007 9:59:19Zgłoś naruszenie
Post #16

Obserwator

Użytkownik nr: 8 652

WROCŁAW I OKOLICE:

www.proline.pl
www.sirius.pl
PM

+Quote Post
szymekb2
post 06-05-2007 11:45:59Zgłoś naruszenie
Post #17

Akwizytor

Użytkownik nr: 2 878

Rzeszów

http://www.ipr.pl/szukaj.php?kat=13&b=234&inside=1&start=0 - Katalog firm związanych z komputerami na podkarpaciu

--------------------
AMD Duron 900Mhz & 384 MB SD-RAM & Samsung Sp-1654N & no-name GF2 MX 200 32 MB & no name PSU :D

PM

+Quote Post
luka.s
post 06-05-2007 11:54:43Zgłoś naruszenie
Post #18

Sta?y Bywalec

Grupa: Przyjaciele forum
Użytkownik nr: 3 759

QUOTE(szymekb2 @ 06-05-2007 12:45:59)
Rzeszów

<u>http://www.ipr.pl/szukaj.php?kat=13&b=234&inside=1&start=0</u> - Katalog firm związanych z komputerami na podkarpaciu
[right][snapback]1057366489[/snapback][/right]

QUOTE(kamill)
Jak mówiłem, tak zrobiłem tongue.gif Zakładam ten temat, żebyście Wy, drodzy userzy, wpisywali nazwy sklepów komputerowych, które można z czystym sumieniem polecić w danym mieście. Mile widziane linki do stron tych sklepów.

Możesz te wszystkie sklepy polecić?
PM
Email Poster  
+Quote Post
Peter
post 06-05-2007 14:09:11Zgłoś naruszenie
Post #19

Sta?y Bywalec

Użytkownik nr: 39

QUOTE(Sensej @ 06-05-2007 0:51:59)
A ja nie polecam. Kiedyś jak testowaliśmy sprzęt to często dochodziło zupełnie nie to co trzeba, problemy z terminami itd. Może coś się u nich zmieniło w ostatnim czasie...
[right][snapback]1057366428[/snapback][/right]

Racja !!! Mieli mi przysłać do testów parę kart TV analogowych, a przysłali dwie (identyczne) satelitarne. Potem jeszcze miałem problem, żeby im to odesłać...ech
Z Sheldonem trochę nerwów przez nich zjedliśmy.

Przyznam sie jednak, że zamówiłem u nich moją obecną płytę główną (Abit FP-IN9 SLI Fatal1ty)...tylko dlatego, że nigdzie indziej jej nie mieli (dalej jest ciężko dostępna).

Wracając do tematu:

Warszawa

Komputronik - http://www.komputronik.pl/

Bardzo dobry sklep z fachową obsługą. W Warszawie mam cztery Komputroniki z czego jeden blisko miejsca zamieszkania. biggrin.gif
Sprzęt zawsze odbieram osobiście. Odpada też problem z wymianą gwarancyjną. Przynajmniej nie muszę wysyłać sprzętu niewiadomo gdzie i modlić się, żeby uznali reklamację, tylko idę do sklepu, oddaję i czekam na telefon do odbioru.

--------------------
Odi profanum vulgus et arceo
Mój Config
PM

+Quote Post
Kosiarz
post 06-05-2007 14:31:46Zgłoś naruszenie
Post #20

Pocz?tkuj?cy
**

Użytkownik nr: 8 555
Numer GG 

ŁÓDŹ

<u>http://www.lucky-star.com.pl/</u> - dość drogo, ale niema problemów z gwarancjami

--------------------
[ciach]
/sygnatura niezgodna z regulaminem //mefiak
PM

+Quote Post

5 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicNew Topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Collapse

> Podobne tematy:

Temat Odpowiedzi Założyciel tematu Wyświetleń Ostatnia akcja
No New Posts Spis firm + @, email, gierek, filmów DVD, muzyki MP3, i słowniki hakujące
1 Superpluszak 3 028 02-08-2011 13:16:22
Ostatni post: Superpluszak
No New Posts Spis wszystkiego co potrzebne: email, firmy, słowniki hakerskie itd.
1 Superpluszak 3 498 18-07-2011 15:22:24
Ostatni post: Atlantian
No New Posts Spis wszystkich światowych gier!
1 Superpluszak 3 250 18-07-2011 15:19:19
Ostatni post: Atlantian
No New Posts Spis firm logistycznych
kurierzy z poszczególnych miast
3 Kamill 6 437 13-08-2008 12:23:17
Ostatni post: Qbus

Skin designed by IPB Forum Skins